דיור מוגן בביתן אהרון – למען השקט הנפשי שלך!

דיור מוגן ביתן אהרון

דיור מוגן ביתן אהרון

כאשר בוחרים לעבור לבית דיור מוגן, החלטה חשובה לכל הדעות, ניתן לבחור בשתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לבחור בדיור מוגן שמצוי בסביבה עירונית והומה.

האפשרות השנייה היא לבחור בדיור מוגן שנמצא באזור כפרי יותר, עם יותר שקט ושלווה. דיור מוגן ביתן אהרון מיצג נאמנה את הסוג השני.

סמוך למושב ולים, לא רחוק מחבצלת השרון והיישוב בת חן, מצויים תנאים האידיאליים לדיור מוגן נעים ונוח. הקרבה היחסית ליישובים עירוניים גדולים כמו נתניה, לצד השלווה של דיור מוגן באווירה כפרית הוא במילה אחת – אידיאלי.

ראוי לציין שלפני שבוחרים את בית הדיור הנכון, מומלץ להגיע ולהתרשם מהאווירה. כדאי מאוד לשוחח עם הדיירים הוותיקים, לבקר ביחידת דיור טיפוסית ולברר גם אודות השירותים השונים הניתנים במקום. קיומם של שירותי חברה ורווחה, בריאות ותחזוקה הם שהופכים את החיים לנוחים יותר ומלאים יותר.

בתוך כדי כך נזכיר את החשיבות של בחירה בדיור מוגן איכותי, שפועל בפיקוח הדוק ועם כל האישורים הנדרשים. בצורה כזאת אפשר להיות בטוחים בסטנדרטים של ניהול ושל איכות מכל הבחינות.

בית בכפר

רשת בתי הדיור המוגן בית בכפר מפעילה בית דיור מוגן איכותי גם במושב ביתן אהרון. ייחודו של המקום מתחיל בסביבה השלווה והירוקה, סמוך לים.

אפשרויות הדיור כוללות עשרות רבות של יחידות דיור ברמה גבוהה, בגדלים שונים ובאבזור עשיר. הדירות מתאימות ליחידים או לזוגות ויש בהן דירות ליחיד הבנויות בסגנון סטודיו לצד יחידות דיור גדולות של עד שלושה חדרים. כל הדירות בנויות ומעוצבות בקפידה, מרפסות שמש מאפשרות ליהנות בכל עת מאוויר צח ומנוף מרהיב.

לרשות הדיירים עומדת לא רק סביבה נאה, ירוקה ומטופחת אלא גם חבילה של שירותים שכוללת את כל הדרוש לדייר המבוגר והעצמאי. בין היתר מדובר על שירותי רפואה, עובדים סוציאליים, שיעורי אימון גופני מסוגים שונים, תחזוקת הדירות והחללים הציבוריים, שירותי ניקוי, מסעדה, כביסה, שירותי הסעות ועוד.

אירועי התרבות והחוגים כוללים בין היתר –

 • פעילויות ספורט והתעמלות.
 • פעילות תיאטרון ודרמה.
 • חוגי יצירה ומלאכת יד.
 • חוגי מחשבים, קלפים, מוזיקה ועוד.

לסיום נציין שבית בכפר בביתן אהרון כולל גם מדשאות נאות ופינות חמד מוצלות, חדרי אירועים, אירועים ופעילויות משותפות עם המשפחה, מסיבות, בריכה מרשימה, בית כנסת פעיל ועוד הרבה יותר.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715439

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר