דיור מוגן בהוד השרון – דיור בתנאים שמתאימים לך!

דיור מוגן

דיור מוגן

תושבי הוד השרון והסביבה אינם צרכים ללכת רחוק כאשר הם מגיעים לגיל השלישי ומחפשים אופציות לדיור מוגן. דיור מוגן בהוד השרון יכול להתאים לסוגים שונים של אנשים – לבריאים ולעצמאיים, לזקוקים לסיוע חלקי, לאנשים שנמצאים במצב סיעודי או חלילה בתשישות נפשית.

כאשר בוחרים בית דיור מוגן בהוד השרון מומלץ לא להסתמך רק על המלצות. חשוב מאוד לבקר במקום, לראות את השירותים השונים, את חדרי המגורים, את הצוות המקצועי ואת הדיירים הוותיקים. התאמה טובה ותחושה נעימה יאפשרו ליהנות מאיכות חיים גבוה ומשביעות רצון משופרת.

בין היתר, חשוב להתרשם מאיכות הניקיון, מחדר האוכל ומהקפיטריה, מפעילויות הפנאי והתרבות ומכל המתקנים הפרטיים והציבוריים שעומדים לרשות הדיירים.

יש לשקלל גם את עלות השהות, את גובה הפיקדון שיש לשלם בכניסה וכן את התשלום החודשי ותשלומים נוספים, אם הללו נדרשים.

עד 120

רשת הדיור המוגן האיכותי עד 120 פועלת גם בהוד השרון. לרשות הדיירים עומד מתחם מפואר ושירותים מגוונים ועשירים.

בית הדיור בהוד השרון כולל את כל המתקנים שאפשר לצפות להם בכדי ליהנות באמת מהגיל השלישי כאשר מדובר אנשים עצמאיים, שרוצים ליהנות מיחידת דיור ביתית ופרטית ומאידך גם מפעילות חברתית ותרבותית עם ידידים ברמה אישית גבוהה.

המתחם הכללי כולל לובי מפואר, קפיטריה מרווחת, חדרי אירועים וכנסים, חדרי פעילויות וחוגים, חניה אישית ופינות חמד נאות.

כמו כן יש במקום גם בית כנסת, חדר מחשב וספריה עשירה. דגש נרחב מושם על שמירת הבריאות וטיפוח הגוף. מרכז ספורט ייחודי שעומד לרשות הדיירים מאפשר ליהנות מבריכה ומחדר כושר, מספא ומג'קוזי ועוד.

היבט מיוחד שניתן למצוא בדיור המוגן עד 120 שבהוד השרון הוא שהמקום מתאים לא רק לדיירים עצמאיים, שרוצים ומסוגלים לנהל חיים עשירים ללא עזרה של צד שלישי.

לצד הדיור לעצמאיים ניתן למצוא גם מחלקה של דיור תומך וכן מחלקה סיעודית וטיפולית. בנוסף, ניתן להתאכסן גם לתקופות קצרות במסגרת דמוית בית הבראה (שירותי החלמה).

עוד נציין שבמקום ניתן למצוא שירותי בריאות ומרפאה גם לדיירים העצמאיים, שירותי תחזוקה, כביסה והסעדה, אירועים משותפים ותמיכה סוציאלית אישית, חוגים, סיורים, טיולים ועוד.

הבית בפרדס

פתרון נוסף של מגורים לגיל השלישי באזור הוד השרון ניתן למצוא במסגרת הבית בפרדס. שלא כמו בית הדיור המוגן עד 120, כאן מדובר על מקום שמתאים אך ורק לאוכלוסייה סיעודית, שמבקשת מגורים ברמה גבוהה ביחד עם טיפול מקצועי ללא פשרות.

הייחוד של בית הפרדס טמון בכך שהוא לא נראה כמו בית אבות סיעודי. המקום נראה ומרגיש כמו בית נופש שכן הוא שוכן בנוף ירוק, בשכונה יוקרתית ושלווה. הצוות וההנהלה מקפידים לספק שירותי פנאי ולא רק סיוע רפואי וטיפולי לכל הדיירים, איש איש לפי רצונו ולפי צרכיו.

בין הפעילויות והשירותים שניתנים לדיירים ניתן למצוא:

 • ארוחות עשירות ותפריט מאוזן.
 • פעילויות מיוחדות בשיתוף בני משפחה, ילדים ונכדים.
 • כנסים והרצאות מלאי עניין.
 • אירועים לכבוד החגים, ימי הולדת.
 • קבוצות תמיכה וימי עיון, חלקם בשיתוף בני משפחה.
 • פעילויות של ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, התעמלות, הפעלות.
 • קידוש בערב שבת, הרצאות של מומחים ואמנים ופעילויות חברתיות נוספות אחרות.
 • כל זאת, במקביל לטיפולים בעלי האספקט הרפואי והגופני והתמיכה הנפשית שניתנים לכל דייר.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715439

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר