דיור מוגן בהרצליה פיתוח – בתי דיור שהם הבית!

דיור מוגן בהרצליה פיתוח

דיור מוגן בהרצליה פיתוח

בהרצליה, מהערים הגדולות והמטופחות בישראל, ניתן למצוא גם אוכלוסייה חזקה ועמידה במיוחד. באופן לא מפתיע, דבר זה מתבטא גם בחלק מבתי הדיור המוגן בעיר שנחשבים לאקסקלוסיביים ויוקרתיים וזאת לצד דיור מוגן איכותי כמקובל.

דיור מוגן בהרצליה פיתוח מתאים מאוד לבני הגיל השלישי מבין תושבי העיר אך יש בהחלט גם כאלה שמגיעים אליה מערים אחרות מתוך רצון לחוויית דיור ברמה אחרת. כאשר בוחנים את האפשרויות השונות חשוב מאוד לשים לב לא רק למאפיינים החיצוניים של המקום, לגודל הדירות, לעיצוב ולמראה הכללי אלא גם ליחס שמקבל כל דייר ודייר.

גם חשוב לשים לב לצוות המקצועי, לסגנון הניהול, למדיניות ההנהלה ולסוגי הפעילויות שמציעים במקום יש השפעה חשובה לא פחות על איכות החיים של הדיירים ועל שביעות רצונם.

שילוב של חדרים פרטיים מאובזרים עם פעילות עשירה ביחד עם שירותי רפואה, תמיכה וליווי לזקוקים לכך מאפשר לכל אחד לנהל את חייו על פי רצונו, על פי יכולותיו ועל פי צרכיו.

גם בבחירה בין בתי דיור מוגן בהרצליה פיתוח חשוב להתעכב על כמה וכמה פרטים חשובים. בין היתר חשוב לבדוק את החוזה עוד לפני הכניסה. בכך, נמנעים מאי הבנות ויודעים בדיוק כמה משלמים ומה מקבלים. יש לשים לב גם לכך שהמקום פועל ברישיון, ומומלץ גם לשוחח עם דיירים וותיקים לפני שמחליטים אם המקום מתאים.

בית שבעה כוכבים

מתחם הדיור המוגן בית שבעה כוכבים שוכן ברחוב הנשיא יצחק בן צבי 138, הרצליה פיתוח. המקום נחשב לאחד ממרכזי הדיור המוגן לבני גיל הזהב, היוקרתיים ביותר בארץ. בעלי המקום מגדירים אותו כדיור מוגן אקסקלוסיבי, כאשר המפרט של יחידות הדיור, השטחים הציבוריים וחדרי הפעילויות והאירועים מוצעים בסטנדרט גבוה.

בית שבעה כוכבים מתאים מאוד לאזרחים וותיקים, פעילים ועצמאיים, שהתרגלו לרמת חיים גבוהה ורוצים לשמור עליה גם בגיל הפנסיה ובאווירה נעימה ואיכותית. במקום מוצעות פעילויות תרבות מגוונות, ספריה ומסעדה לרווחת הדיירים, בריכה, טיפוח וספא, לובי נאה ועוד.

בית הדיור המוגן מציע מגוון של אפשרויות דיור. בין היתר ניתן לבחור בין דירות גן ייחודיות, דירת שני חדרים ודירות גדולות ומעוצבות היטב בנות שלושה חדרים וכל זאת בסטנדרט בניה ועיצוב משופרים.

דגש רב שמה הנהלת בית שבעה כוכבים על פעילויות תרבות והעשרה מגוונות וכן על פעילות גופנית. בין היתר ניתן למצוא במקום בריכה ופעילות במים, התעמלות לבניית העצם, פלדנקרייז ופעילויות נוספות בתנועה. בנוסף, מתנהלים חוגי ריקודים, אומנות ויצירה, הרצאות שונות, הקרנת סרטים, קבלת שבת ומגוון רחב של הרצאות מתחלפות עם טובי המנחים והמרצים.

בית דבורה

בית דיור מוגן בית דבורה נחשב גם הוא למקום אקסקלוסיבי וברמה גבוהה. שלא כמו מרכזי דיור מוגן יוקרתיים רבים אחרים, המקום חרט על דגלו את הפניה לאוכלוסייה של דיירים הזקוקים לטיפול תומך.

דיור מוגן תומך משמעותו הענקת כל השירותים המקובלים לדיירים שאינם עצמאיים באופן מלא, עם דגש על יחס אישי, תמיכה ועזרה לכל דייר לפי צרכיו האינדיבידואליים. כתובתו של המקום – רחוב חזקיהו המלך 16, הרצליה פיתוח.

החדרים הינם ברמה גבוהה ביותר. בכל חדר טלוויזיה, כבלים ואינטרנט, מיזוג, ריהוט, מקרר ועוד. יש לציין את הקרבה אל המרינה והטיילת של הרצליה וכן את הקרבה לצירי תנועה ראשיים.

על מנת לספק את השירותים והתמיכה הנדרשים מעסיקה ההנהלה צוות רפואי ומקצועי מהמעלה הראשונה. בנוסף, מחזיק המקום חיבור צמוד לשירותי חירום נטל"י, רופא, חדרים לטיפולי פיזיותרפיה, שירותי אחיות ומערכות ניטור, תמיכה של מטפלות ועובדות סוציאליות ועוד.

שירותים נוספים שמסופקים לדיירם כוללים – ארוחות מלאות המוגשות בחדר אוכל נאה, שירותי ניקיון, החלפת מצעים, כביסה ותחזוקה וכמובן גם שפע של פעילויות העשרה ופעילות תרבות וחוגים. הללו כוללים פעילות גופנית כגון יוגה וצי קונג, חוגי מוסיקה ומלאכת יד ויצירה, הרצאות, סרטים ועוד.

יש לציין שישנה אפשרות למגורים במקום גם לתקופה קצרה כחלק משירותי הבראה ברמה גבוהה. מדובר על שיתוף פעולה עם קופות החולים, לצורך התאוששות מאשפוז או ניתוח או לאנשים המחפשים פתרון כאשר עובד זר נמצא בחופשה.

דיור מוגן ברמת השרון

דיור מוגן בהרצליה

דיור מוגן ברעננה

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715439

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר